O mnie

Cześć, mam na imię Justyna.
Prywatnie jestem mamą syna Szymona i córki Doroty oraz szczęśliwą żoną fizjoterapeuty z duszą sportowca.
Przede wszystkim jestem kobietą, która mimo spełnienia marzeń o rodzinie i osiedlenia się w rodzinnej miejscowości, wciąż szuka swojego miejsca na świecie oraz pracy marzeń.
Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale obecnie zawodowo zajmuję się prowadzeniem małego gospodarstwa ogrodniczego. Kocham kwiaty a kontakt z naturą daje mi energię, jednak nie daje mi to do końca satysfakcji. Stąd też to miejsce. Jest ono moją odskocznią i motorem do działania, do rozwoju oraz zmian, do dzielenia się swoją wiedzą a także przemyśleniami na nurtujące mnie tematy.
Jak każda kobieta lubię piękne rzeczy i interesuję się wieloma zagadnieniami. Bardzo lubię czytać (i pisać), uczyć się oraz zdobywać nowe umiejętności a także dbać o siebie. Oprócz kwiatów i natury, uwielbiam wszelkie produkty naturalne, zdrową kuchnię oraz rzeczy ręcznie robione.
Z tej miłości do rękodzieła i natury zaczęłam tworzyć świece naturalne do gabinetu męża oraz woski zapachowe do domu. Co dalej będzie – to napisze życie, a resztę ja opowiem Wam 🙂
Pozdrawiam ciepło!
 J.

 

 

 

Back To Top