Lifestyle

Szczęśliwa 7! czyli Warmińsko – Mazurskie spotkania blogerów

Pod koniec kwietnia miałam przyjemność uczestniczyć w kolejnym spotkaniu blogerów. Tym razem spotkanie odbywało się niedaleko w Olsztynie w wypasionej sali zabaw Warmiolandia.

Kolejny raz spotkałam się w Olsztynie z Roksaną – organizatorką spotkania. Wcześniej miałam okazję uczestniczyć w 6-tej edycji Warmińsko-mazurskich spotkań blogerów. Tym razem, tak jak poprzednio, wszystko było zorganizowane idealnie za co należą się Roksanie ogromne brawa.

Na spotkaniu była świetna atmosfera a ja mogłam spotkać poznane poprzednio osoby, a także nawiązać nowe znajomości.

Roksana zadbała aby tym razem pod lupę poszły nasze profile fb i zaprosiła na spotkanie  Marcina, który po prezentacji zajął się wytykaniem naszych błędów w prowadzeniu fanpage. Oczywiście konstruktywna krytyka zawsze jest mile widziana.

Kolejną prelegentką była  Klaudia przedstawicielka Fundacji 3-4 start. Opowiedziała nam o działaniach fundacji oraz o problemach z jakimi muszą się zmierzyć ich podopieczni. Jestem szcześliwa, że na świecie są osoby chcące pomagać tak, jak Klaudia.Ponadto każdy może  wziąć udział w akcji #kobietydlakobiety i pomóc chorej Oli. Można m.in, wziąć udział w licytacji TUTAJ.

Na koniec do czerwoności rozgrzała nas  Matka bez Tabuktóra zaskoczyła mnie pozytywnie swoim przygotowaniem do prezentacji oraz tym jak zmyła nam głowy za styl, pisownie i ogółem wpisy na blogach. Po jej przygotowaniu widać, że jest to bardzo kompetentna osoba aby nas konstruktywnie krytykować i wytykać błędy.

Największą jednak frajdę ze spotkania zapewniła nam Warmiolandia organizując dla nas oddzielną salę do wysłuchania prelekcji oraz plotek, a naszym dzieciom nieograniczony czas zabaw na ogromnej hali. Moje dziecko było padające, ale nie chciało wracać do domu. Poza tym Warmiolandia zorganizowała naszym pociechom (i nam też) pokaz chemiczny, który wzbudził ogromne zainteresowanie wśród małych i dużych.

Nie można zapomnieć o sponsorach, dzięki którym to spotkanie mogło się odbyć, dlatego bardzo dziękuję:
Warmiolandii- http://www.warmiolandia.pl/lubelska/
oraz:
Alexander- http://www.alexander.com.pl/
ID’EAU- http://ideau.pl/
Oillan- http://www.oillan.pl/
Dentosept- http://www.efektdentoseptu.pl/
Siwko Fotografia- http://www.siwko.pl/
Drewniane dodatki- http://drewnianedodatki.pl/
Chocokiss- http://www.chocokiss.eu/

Dziekuję wszystkim za wspólnie spędzony czas, Roksanie za organizację,  Natalii i Ani za piękne zdjęcia, Marcie za kolejne miłe spotkanie i Sylwii  za to co było “po” .

Back To Top