Lifestyle

Spotkajmy się w Gdyni – prelekcje

Niedawno pisałam o spotkaniu w Gdyni, Już niedługo minie miesiąc a ja nadal w głowie mam ten wspaniale spędzony czas. Przede wszystkim to zasługa bardzo interesujących prelekcji i pozytywnych osób, które tam poznałam.

Pierwszą prelegentką była Karolina Tuchalska – Siermińska

Karolina jest niesamowicie pozytywną osobą i jej prelekcja była połączeniem nauki oraz zabawy. Jej prelekcja była pierwsza i trochę nas rozruszała. Na początku opowiedziała o sobie a potem przyszła kolej na nas. Ponadto przedstawiła nam jakie są trendy w blogosferze. Poruszyła temat wizerunku w sieci, pokazując nam w zabawie jak bardzo jest on ważny. A na koniec pokazała nam ruchomą plotkę za pomocą kalambur w nieco innej odsłonie, które były niesamowicie radosną zabawą. Śmiechu było tyle, że łzy same mi płynęły. Mam nadzieję, że to pierwsze spotkanie z Karoliną nie będzie ostatnim. 


Drugą osobą, która zajęła się prelekcją była Marianna Mehring – Steinborn

Marianna opowiedziała nam o swojej historii zawodowej i dążeniu do czegoś co da jej satysfakcję z pracy. Powiedziała też jak wyglądają kulisy jej pracy z rodzicami i nianiami. Ponadto dowiedziałyśmy się na co zwracać uwagę szukając niani i jak wybrać najlepszą dla nas oraz naszego dziecka. Mam za sobą nieudane poszukiwanie niani więc mam nadzieję, że następnym razem szukanie niani pójdzie mi lepiej.

Trzecią prelekcję wygłosiła Marta Kraszewska

Martę miałam okazję poznać we wrześniu na innym spotkaniu. A wcześniej zdarzało mi się zaglądać na jej stronę by sprawdzić recenzje książki, która mnie zainteresowała. Marta promuje czytelnictwo wśród dorosłych i dzieci. Jej prelekcja też była związana z książkami, ale też nie tylko. Opowiedziała nam jak prawidłowo pisać recenzje, Co jest w nich ważne, na co trzeba uważać i jak ważne są w recenzjach dobre zdjęcia. Mam nadzieję, że dzięki tej wiedzy będę pisać lepsze recenzje. Z niecierpliwością czekam też na kolejne spotkanie z Martą.

Ostatnie wystąpienie należało do Agnieszki Kawuli 

Agnieszka na początku wprawiła mnie w nastrój oczekiwania na naukę w praktyce, jednak jej prelekcja okazała się bardziej formą opowiadania jej obcowania z masażem oraz historii jej podróży i poszukiwania siebie. Była to ciekawa opowieść. Agnieszka powiedziała nam o mocy masażu i jako żona fizjoterapeuty bardzo się z tym zgadzam. Żałuję tylko, że nie dowiedziałam się więcej o automasażu i masażu  Lomi Lomi Nui, którym Agnieszka zajmuje się.

Prelekcje na spotkaniu były zdecydowanie ciekawe i zróżnicowane. Bardzo cieszę się, że mogłam ich wysłuchać a także nauczyć się nowych rzeczy, poznać trendy i naładować akumulatory nową energią. Dzięki nim czuję się zmotywowana do dalszej pracy, nie tylko nad blogiem ale też nad samą sobą.

Uczestniczki:
1. Karolina Tuchalska – Siermińska http://odnova.net/ OdNova
6. Kalina Czarnopolska www.22kilo.pl 22kilo
7.Patrycja Ptaszek www.mamowato.pl mamowato.pl
8. Justyna Kowalkowska http://www.mamaju.pl/ MamaJu

Back To Top