Blog

Spotkajmy się w Gdyni

Uwielbiam spotkania z nowymi ludźmi. Bardzo lubię poznawać nowe osoby, brać udział w warsztatach, uczyć się i pomagać. Spotkanie w Gdyni, które odbyło się 18 marca miało wszystkie te cechy. Spędziłam wspaniały, energetyzujący i inspirujący weekend, który był też moją odskocznią od bycia mamą na pełen etat i motywacją do działania.

W ostatnim czasie bardzo potrzebowałam odskoczni od codzienności. Podobnie, jak motywacji do powrotu do pisania. Niedługo przed moimi urodzinami, dowiedziałam się o wolnym miejscu na spotkaniu blogerek w Gdyni. Nie mogło być lepszej odskoczni, motywatora i prezentu urodzinowego w jednym, jak weekend w Trójmieście. Zatem 18 marca wstałam przed 5 rano by obudzić rodzinę i wybrać się w drogę. Na szczęście na miejsce dotarliśmy na tyle szybko, że zdążyłam jeszcze nakarmić córeczkę i tysiąc razy pomyśleć, czy mąż szczęśliwie dotarł z dzieciakami do mojego brata.

Kiedy pierwszy raz zostałam namówiona przez Sylwię z Świat w oczach Mamy na udział w spotkaniu blogerek, nie myślałam, że wpadnę, jak śliwka w kompot. Pokochałam spotkania blogerskie, a najbardziej lubię te kameralne, którym przyświeca dodatkowo szczytny cel.
Tak też było i tym razem. Organizatorką spotkania była Żaneta z bloga Mother and son. Należą jej się ogromne brawa za organizację oraz wybór miejsca i prelegentek. Spędziłam wspaniale czas z kilkunastoma innymi blogerkami i zrobiłam totalny reset, tak bardzo potrzebny każdej matce.

Tego dnia w spotkaniu uczestniczyły:

 Żaneta Bomba – zarazem organizatorka – Mother and son
Karolina Tuchalska – Siermińska – OdNova
Sylwia Narkowicz – Świat w oczach Mamy
Anna Chwastowska – Mama Cukiereczki
Ania Radomska – Żyć nie umierać
Kalina Czarnopolska – 22kilo
Patrycja Ptaszek – mamowato.pl
Joanna Misiak-Piotrowska czyli Krzywa Prosta
Aleksandra Protasiewicz – Okiemalexa
Natalia Majewska – Schwytane chwile
Marta Kraszewska – Rudym Spojrzeniem Na Świat
Justyna Kowalkowska – MamaJu

Spotkanie odbywało się w gdyńskiej Ciuciubabce, kameralnej kawiarni z idealnie przystosowanym miejscem dla dzieci. Czas spotkania wypełniony był interesującymi prelekcjami na tematy związane z blogowaniem, rodzicielstwem oraz poszukiwaniem swojego miejsca w życiu. Na pewno jeszcze o prelekcjach napiszę. Na spotkaniu odbyła się również licytacja fantów od sponsorów, z której dochód przeznaczony był na wsparcie Hospicjum Dziecięcego – Bursztynowa Przystań w Gdyni. Każda z nas przygotowała też paczkę z najpotrzebniejszymi rzeczami dla hospicjum. 

Fanty na licytację przekazali: 


Maypi DesignPomysły MamDzika FastrygaLove DomoweQlka Art – JewelleryKoty na płotyKropka designFISZKIbucikibabice.pl

Ponadto każda z uczestniczek została obdarowana upominkami od : 

Alexander Toys , 7th Heaven , FISZKI , YoClub.pl, Domowa Apteczka, Tulaszek 

  

O nasze podniebienia zadbała  Kraina wypieków- torty trójmiasto ,  która zaserwowała przepyszny tort, a cały przebieg spotkania uwieczniła na pięknych zdjęciach przesympatyczna fotografka Heronima Pietrzak Fotografia

Back To Top