Blog Parenting

Pomysł na prezent dla dziecka

Nadeszła pora przedświątecznych zakupów i poszukiwań pomysłów na prezent dla dzieci, maluszków czy starszaków. Sama pewnie miałabym duży problem z pomysłami na prezent gdyby nie jedno wrześniowe spotkanie blogerów, na którym otrzymałam piękny upominek dla synka. Nie chodzi tu akurat o przepiękne rzeczy hand made, ale o zwykłe, niezwykłe puzzle dla maluszka, które skradły nasze serce jeszcze przed wspomnianym spotkaniem.

pomysł na prezent dla dwulatka, dla dzieci na mikołajki gwizdkę urodziny

Na Warmińsko-Mazurskim Spotkaniu Blogerek vol.6 jednym ze sponsorów była firma Alexander, która przekazała naszym dzieciom dopasowane do ich wielu produkty oraz sporo fantów na naszą charytatywną licytację. Nie wiedziałam nawet, że my ich puzzle dobrze znamy i już uwielbiamy. Mój synek dostał piękne, grube puzzle dla maluszka ze zwierzątkami. A w domu okazało się, że mamy już puzzle dla maluszka z autkami, które synek uwielbia i układa kilka razy dziennie. Poza tym zrobiłam wielkie oczy na licytacji, bo okazało się, że są tam świetne gry, zestawy kreatywne, o które dziewczyny dzielnie walczyły licytując się jak lwice. Prawdę mówiąc, gdybym przygotowała się to też bym zawalczyła o kilka z nich i miałabym już prezenty dla dzieciaków w domu. Zaległości nadrobiłam już w domu i przepadłam na długą chwilę na stronie firmy Alexander. Super produkty i w dodatku patrząc na puzzle, które mamy w domu (jedne po kilku dzieciach), o naprawdę dobrej jakości. Przemawia do mnie też fakt, że to polska firma.

W tym roku właśnie postanowiłam, że nie będę wymyślać prezentów na siłę, bo często są one szybko zapomniane i nie zawsze trafione. Za to znając nasze dzieciaki na tyle wiem, że bardzo lubią przeróżne gry, zabawy, układanki i puzzle, dlatego w tym roku właśnie takie prezenty otrzymają od Mikołaja. Poza tym obserwując moje dziecko i wspominając swoje lata dzieciństwa pamiętam jak uwielbiałam grać z kuzynostwem w gry, układać wspólnie puzzle czy składać różne konstrukcje.

Asortyment jaki oferuje firma Alexander jest ogromny, ja mam już wybrane typy m.in. zestaw technik czy grę Gorący Ziemniak, a nad kilkoma innymi jeszcze się zastanawiam, bo mamy sporo dzieci do obdarowania a chciałam aby każde dostało coś innego i coś dopasowanego do siebie. W sklepach też jest mnóstwo różnorodnych puzzli, gier i zestawów kreatywnych więc na pewno można znaleźć coś fajnego dla każdego dziecka, nie tylko z firmy Alexaner. Myślę, że nasze dzieciaki ucieszą się z produktów dostosowanych do swojego wieku i umiejętności, które będą rozwijać ich kreatywność i różnorodne umiejętności. Gry będą super sprawą na długie zimowe wieczory, które będzie można spędzać na wspólnej zabawie. Na pewno dzieci będą mogły uczyć się przez zabawę, co osobiście bardzo lubię.

Back To Top