Lifestyle Parenting

Serduszko personalizowane

Gdy zobaczyłam je pierwszy raz nie byłam jakoś szczególnie zachwycona, ot serce z napisami.
Jeszcze jak pomyślałam, że za projekt musiałabym zapłacić stwierdziłam, że nie jest to ani nam potrzebne ani jakieś mega inne i niespotykane . Ogółem szukałam argumentów na “nie”, bo prawda jest taka, że w głębi duszy spodobało mi się.

A na innych blogach było tych serduszek coraz więcej i więcej… Wystarczy wpisać wujkowi google i wyskakuje cała masa grafik.
Aż pewnego pięknego dnia trafiłam na jednym z blogów na kurs jak zrobić samemu takie serduszko.
Kurs ten stworzyła Mama kreatywna.
Najpierw zrobiłam sobie na kartce listę wyrazów, które najbardziej są nasze. Datę, godzinę, wzrost, wagę, pierwsze charakterystyczne cechy, jak nazywamy młodego, parę słów opisujących uczucia. Jednym zdaniem wszystko co tylko przyszło mi do głowy gdy myślałam o swoim synku.
Potem przystąpiłam do pracy. Wpisywałam, układałam, zmieniałam czcionki, kolory, przestawiałam. Nad takim serduchem spędziłam całe popołudnie – oczywiście nie zaniedbując w tym czasie swojego dziecka.
Efekt moich starań jest taki:

Cieszę się, że znalazłam ten tutorial i sama wykonałam takie serduszko, bo jedno z nich już znalazło swoje zastosowanie jednak o tym później 🙂
Nie spodziewałam się, że zrobienie takiego projektu sprawi mi ogromną frajdę  i znajdzie się na serduszko inne zastosowanie niż oprawienie w ramkę do pokoiku dziecka.
Back To Top